BUĞRA FİDAN

Awesome Image

BUĞRA FİDAN / FITNESS EĞİTMENİ (SUPERVISOR)

   1992 yılında Ankara'da doğan Buğra'nın hayatı çocukluğundan beri sporla iç içe geçmiştir. Üniversiteye hazırlık döneminde çok sevdiği basketbolu bırakmak zorunda kalmış, 2011 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisat bölümünü kazandıktan sonra spordan uzak kalamayacağını anlayıp Fitness'a başlamıştır. Üniversiteyi bitirdikten sonra spor yapmanın haricinde başka insanlara da spor yaptırmaktan, onlara sporu sevdirmekten mutluluk duyduğunu farkedip ilk olarak 2015 yılında Vücut Geliştirme Federasyonun'dan 1. Kademe Antrenörlük (Yardımcı Antrenör) Belgesini alıp antrenörlük hayatına başlamıştır. 1 yıl antrenörlük yaptıktan sonra 2. Kademe Antrenörlük (Antrenör) Belgesini alan Buğra, 2017'de Boss Gym ailesine katılmıştır.

   Bu zamana kadar "Personal Coach" sıfatıyla sayısız özel ders veren Buğra, Ekim 2018'den beri "Supervisor" ünvanıyla görevine devam etmektedir. 

   Buğra hoca size de sporu sevdirerek, sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmanız için sizleri diğer eğitmenlerimizle birlikte Boss Gym'de bekliyor. Şimdi bahaneleri hayatınızdan çıkarın ve aramıza katılarak hayal ettiğiniz değişime daha fazla zaman kaybetmeden Personal Coach farkıyla başlayın.

TVGFBF 2. KADEME ANTRENÖR           

BUĞRA FİDAN                                                                                                  İnstagram'dan takip etmek için tıkla.

VÜCUT KİTLE ENDEKSİ

= 00.0